Дуже жахливе ставлення персоналу портить думку про це місце. Однозначно не рекомендую. Посидіти просто в альтанці 15 хвилин не можна, хоча ми її бронювали, треба одразу замовляти купу їжі і тоді вам її відкриють.
Такі жлобські дрібниці дуже псують настрій і думку про не дешевий готель. Офіціанти хамлять, кривляться і псують настрій, видно, що за закладом ні... →хто не слідкує.
свернуть